Zbiórka Pomóżcie mi wygrać z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi wygrać z rakiem

Zbiórka Pomóżcie mi wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Pomóżcie mi wygrać z rakiem

135 736 zł  z 180 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 228 osób
8 900 udostępnień
Agata Kaniewska - awatar

Organizator zbiórki

Mam na imię Agata i mam 39 lat. Od kilku lat choruję na nowotwór pochwy, obecnie z przerzutami min. do kręgosłupa , pęcherza , macicy . Leczenie nie jest refundowane a leki bardzo drogie. Do tej pory radziłam sobie z finansowaniem leczenia , ale w tej chwili nie jestem już w stanie . Przeszłam radioterapię , chemioterapię . W tej chwili guz zareagował na lek i pojawiła się szansa na wyzdrowienie. Jestem zmuszona prosić o pomoc , bo chcę żyć, mam wspaniałych synów . W tej chwili muszę przyjąć 6 cykli . Koszt miesięczny to ponad 25000. Dzięki tej terapii mam szansę na życie. Chemioterapia i radioterapia też zaczynają dawać efekty. Jednak skutki chemii w organizmie zaczynają być widoczne . Pojawiły się problemy z wątrobą , nerki też odczuwają negatywne skutki. Ale ja bardzo chcę żyć, mam dla kogo. Zniosę wszystko ,byle tylko wyzdrowieć. Dlatego bardzo proszę o wsparcie ,każda pomoc się liczy. Więcej o mnie można przeczytać w Tygodniku Siedleckim link https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.tygodniksiedlecki.com%2Ft51561-pomozmy.agacie.w.walce.z.rakiem.htm&h=AT2P84C0UJ8gFfScMLoFleW0FDuOE6QlT2hrHQiRTWJQipqr1jnUEgIVqk6Q1MMXEky9V0OHJhjEDUE0QgnbaF4VfGvb_jDVbSkiVdXkfNhQLr06c7BCtiQYvxZ54CAVWSfg44U_MfM&s=1 . W tej chwili jestem już po kolejnym podaniu leków i cyklu chemii. Mój organizm pomimo skutków ubocznych i samej choroby nie poddaje się i walczy . Jednak psychika i myślenie o tym , czy uda mi się wykupić kolejną dawkę leków załamują mnie . Boję się co będzie w przyszłym miesiącu , dla mnie te leki to ratunek i szansa na przeżycie. Muszę w tej chwili stoczyć swoją najważniejszą walkę o moje życie a bez waszej pomocy mi się po prostu nie uda. Dlatego bardzo proszę o wpłaty , dzięki nim ratujecie moje życie❤️Żyjemy w kraju , w którym bardzo ciężko się choruje, dostęp do lekarzy i badań jest bardzo ograniczony. Leczenie to niestety ciągła walka z urzędnikami , dla których chory jest tylko cyferką w tabelce. To oni decydują o naszym życiu wydając zgodę lub jej brak na leczenie. Ciężko żyje się ze świadomością , że istnieje lek , który może ocalić życie , ale kosztuje tyle ,że samemu nie jest się w stanie sfinansować zakupu. Dla mnie brak przyjęcia tych leków wiąże się z wyrokiem śmierci. A ja bardzo chcę żyć, moi synowie mnie potrzebują. Muszę prosić o pomoc i ratunek, bez tego nie pokonam raka.

Wybierz kwotę

Inna
 Bezpieczne płatności online

21.08.19